Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
Гърция, Кавала
Неа Перамос
230 000 €
449 840.90 лв.

(2 473 €, 4 836.77 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 18:29 на 1 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1537 пъти.
Площ:
93 m2
Етаж:
1-ви от 1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Home One има удоволствието да Ви представи напълно реновиран апартамент в центъра на Неа Перамос 93 кв.м, с модерна визия и отлично разпределение.

Състои се от просторен хол с кухненски бокс, две спални (едната със самостоятелна баня), втора баня, голяма тераса към хола и по-малка тераса (не влизат в общата квадратура) към спалните с изглед към общ двор с идеални части.

Апартаментът е луксозно ремонтиран нови ел. и ВиК инсталации, нова дограма, качествени довършителни работи. Готов за нанасяне!

За повече информация: +359 89 400 1111
Особености
Тухла
За контакт:
0894001111
Агенция:
ХОУМ 1
0897001111
ХОУМ 1  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
home-1.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, Ул Станислав Доспевски 65 а
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
Гърция, Кавала
Неа Перамос
Обява: 1c176086596743055

230 000 €
449 840.90 лв.
История на цената
(2 473 €, 4 836.77 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: Гърция, Кавала, Неа Перамос